Preservatius Mida XXL

Preservatius Mida XXL

Hi ha 36 productes.

Showing 1-21 of 36 item(s)

Filtres actius


Vídeos Preservatius Mida XXLCON DURAMAX, TU COMO HOMBRE DURAS MAS - YouTube


¿Hace daño utilizar retardantes sexuales? - YouTube


Rapidinhas Prudence - Efeito Retardante - YouTubeBlowtex Skyn - Camisinha sem Látex - YouTube


Gel retardante on | Prolong Intt - YouTube


Preservativos Durex Mutual Climax - YouTube
Noticies Preservatius Mida XXL


utilitzant condons consistent i correctament: one®

utilitzant condons consistent i correctament: one®

2018-03-15 L'ús de preservatius consisteix en la utilització d'un preservatiu cada vegada que té sexe. Per aquest motiu, el nostre equip ha creat diferents condons de mida i forma. Per exemple, la nostra llegenda estil xl és més gran, més àmplia i es va estremir a la base per ser més còmoda. I hi ha diverses formes, com la cúpula de plaer i el plaer més.

inici de joguines sexuals lelo dóna al condó un canvi d'imatge dissenyat

inici de joguines sexuals lelo dóna al condó un canvi d'imatge dissenyat

2018-02-23 Una vegada subscrit, el bot us enviarà un resum d'històries tendencials una vegada al dia. També podeu personalitzar els tipus d'històries que us envia. Feu clic al botó següent per subscriure's i espereu un nou missatge de Facebook del botó de notícies de tc messenger. Ja hi ha una quantitat de profilaxi a la vostra disposició a la vostra botiga d'esquina local, però quina és la diferència entre alguna d'elles? "Zero" diu el fundador de lelo filip sedic.

preservatius per a la prevenció de la transmissió d'hiv

preservatius per a la prevenció de la transmissió d'hiv

2018-02-18 Inclusió i respecte: valorant el paper que tenen les persones que viuen amb viure amb els nostres socis de recerca. Els condons són barreres físiques que poden reduir el risc d'una exposició sexual a l'HIV perquè estan fetes de materials que no permeten que l'HIV passi per ells. Això fa que els preservatius siguin una estratègia molt eficaç per reduir el risc de transmissió d'HIV quan s'utilitza de forma coherent i correcta.


Durex Regne Unit

Durex Regne Unit

2018-02-04 Aquest exemple suposa que la vista de detalls es produeix en pageload, * i també s'encarrega d'una pàgina de visualització estàndard de la pàgina de detalls. * Les impressions del producte s'envien emprant un objecte impressions * que conté un o més objectes d'impressió. Aquesta funció utilitza la variable eventalayback * datalayer per gestionar la navegació després de l'enviament de les dades de comerç electrònic a Google Analytics.

aquest condó intel·ligent de Bluetooth mesura quantes calories cremas durant el sexe

aquest condó intel·ligent de Bluetooth mesura quantes calories cremas durant el sexe

2017-12-04 Con mesura quantes calories cremas durant el sexe, entre altres coses. Con, un anell que s'adhereix a la base d'un condó durant el sexe, seguint la velocitat i la quantitat d'empentes, la temperatura de la pell i. Girth measurement - entre altres estadístiques. Con aplicació que utilitza tecnologia bluetooth. Les estadístiques, que també inclouen el nombre de posicions diferents, es mantenen anònimes.

<b>Condons</b> Durex Extended Pleasure

Condons Durex Extended Pleasure

2017-11-06 Els condons de plaer prolongat de Durex usen un lubricant especial per retardar el clímax i ajudar a que la intimitat duri més temps. La forma especial de fer que els condons prolongats del plaer durex suposin que flueixen millor perquè no hi hagi distraccions desagradables, només podeu relaxar-vos i gaudir-ne. Els lubrificants Durex i els gels de plaer Durex són totalment segurs per usar-los amb preservatius.